www.util21.ro - Toate informatiile utile de care ai nevoie!

 Home         Super Stare Show         Restaurante         Hoteluri         Util21TV         SuperMarket         Director firme         Adauga site

RECOMANDAM


PUBLICITATE



MENIU RAPID


Conducerea statului


TOP PORTAL


TOP MOTOR CAUTARE


SANATATE SFATURI


RECOMANDAM

Lista taxi-uri si firme de taxi din toata tara, pe judete

Judetul
Denumire firma taxi
Detalii firma taxi
Alba
In acest judet inca nu e inscris nici un taxi; adauga acum o firma taxi...
Arad
adauga acum o firma taxi...
Arges
Taxi STIL 0248-946
Bacau
adauga acum o firma taxi...
Bihor
City Taxi
0259-222.222
Bistrita Nasaud
adauga acum o firma taxi...
Botosani
Eurotaxi 0231-517.777
Braila
AS Taxi AS 0239-683.333; 0740-088.258; 0726-666.068
Brasov
Bratax
0268-333.232
Cod 940
Elsid 0268-332.222
Martax 944; 0268-313.040
Rey 0268-411.111
Ro 949; 0268-319.999
Tod 941; 0268-321.111
Bucuresti
Apolodor taxi 9499
Fly Taxi 9440-9441
Prof Taxi 9422
Rodell Taxi 9415
Taxi 2000 9494
Taxi Alexander 9651
Taxi Club 9496
Taxi Cobalcescu 9451
Taxi Cocosatu' 9427
Taxi D'artex 9630
Taxi Dixie 9429
Taxi Glucoza 9461
Taxi Grand 9433
Taxi Leone 9425
Taxi Meridian 9444-9888
Taxi Mondial 9423
Taxi Titan 9661
Taxi Valentino 9401-9411
Taxi XXL 9666-9791
Tess Taxi 9638
Nova Taxi 9469
Taxi No. 1 021-9428; 0723-827.120;
0740-794.975
Taxi Mavi 021-9450
U.N. Taxi 0729-267.356
Buzau
S.C. Emcris SRL 0766-483.279
Taxi European SRL 0238-434.529; 0723-993.172
Speed Taxi 0238-721.888
Nita AEG company 0238-720.909
Auto Star SRL 0238-716.949
Com Ionut 94 SRL 0238-564.455
Calarasi
Trans Avantaj SRL: 0242-333.462; 0242-316.050
Caras-Severin
OK Taxi 0255-222.941; 0255-941
Braion (Caransebes) 0255-513.331
Rus-Taxi(Caransebes) 0255-511.406
City Taxi Plus 0255-514.777
Favorit Taxi (Resita) 0255-222.995
T.K.P Terschak Fulger 0255-513.322
Cluj
Almasan Teodor 0264-417.186
Atlas Taxi 0264-969
Chereji A. Nicolae 0264-535.330
Chira Stefan Marian 0264-587.538
Diesel 0722-472.834
Diesel Club 2000 Taxi Taxi 953
Diesel Taxi 0264-595.232; 593.542; 946
Fan Taxi 941
Goia Aurel 0745-113.976
Ionescu Stefan 0264-567.210
Koloysvari Istvan 0264-537.913
Mesagerul Taxi 0264-433.322; 947
Nova Taxi 949
Prim Diesel Taxi Taxi 0264-594.557
Pritax 0264-592.727; 942
Pro Rapid Taxi 0723-447.570; 948
Taxi Marcu S.R.L. 0722-493.809
Terra Taxi 0264-414.141; 599.999; 944
Vincze Zoltan 0264-588.025
Travel Taxi Gherla 0748.410.844
Constanta
General Taxi 953; 0241-617.844
Mondial 0241-693.333
Romaris 940; 0241-690.000; 0723-690.000
Sageata 0241-638.000; 0722-806.076
Max Tax 0241-516.000; 0241-629.829; 0720-516.000; 0729-MAX.TAX; 0748-516.000; 0788-629.629; 0341-427.777
Trans Taxi 944; 0720-944.944; 0746-944.944; 0788-444.944
Covasna
adauga acum o firma taxi...
Dambovita
adauga acum o firma taxi...
Dolj
Taxi Contact 0251-425.005
Taxi 0251-406.240
Taxi Favorit 0251-411.500
Taxi PMI 0251-590.002
Taxi PML 0251-542.727
Taxi Rommicom 0251-421.919
Galati
Taxi Luciano 0236-941
S.C. Mexagro 2004 0236-0948
Giurgiu
adauga acum o firma taxi...
Gorj
Dismolex Company 0253-212.121; fax: 0253-215.999
Harghita
adauga acum o firma taxi...
Hunedoara
Taxi Comsion 0254-512.512; 0254-512.500
Taxi Alpin 0254-549.900
Penta Taxi 0254-223.344
Ialomita
adauga acum o firma taxi...
Iasi
Clasic Taxi 949
Delta Taxi 0232-222.222
Euro Taxi 0232-217.217
For You 0232-222.444
Lux Taxi 0232-255.255
Parma Taxi 941
Pro Taxi 0232-211.211
Taxicom 953
Tico Taxi 0232-272.222
Tim Taxi 0232-233.333
Ilfov
adauga acum o firma taxi...
Maramures
Galant Taxi 0262-942
Mehedinti
adauga acum o firma taxi...
Mures
adauga acum o firma taxi...
Neamt
Lucaciu Start Taxi 0233-741.022
Olt
Real Taxi 0249-514.514
Prahova
Taxi Galaxy 0244-544.444
Taxi Lepy 0720-161.020
S.C. Need-Tax SRL 0727-080.808; 0747-080.808; 0788-080.808
Salaj
adauga acum o firma taxi...
Satu Mare
Lux Taxi 0261-941
Prima Taxi 0261-949; 0261-171.274/5
Taxi Galant 0261-942; 0261-947
Taxi Nova 0261-946; 0261-768.560
Sibiu
Taxi Comis 0269-242.424
Taxi Corso 946
Taxi Galaxy 943
Taxi Pro 948
Taxi Euro Total 949
Taxi PRONTO 0269-222.222
Taxi Star 953
Taxi Negoiu 0269-444.444
Taxi Inter 0269-242.323
Suceava
adauga acum o firma taxi...
Teleorman
SC Taxi Ryn & Ral 0247-421.095; 0745-123.450; 0788-816.009
SC Rapid Taxi SRL 0247-421.222; 0347-408.222; 0788-068.470
Timis
Taxi 777 947
Taxi City 949
Taxi Dacia 944
Taxi Eco 0256-120.120
Taxi Euro 0256-201.819
Taxi Getax 962; 0256-434.470
Taxi Grup 0256-207.207
Taxi Intercity 949; 0256-422.253
Taxi Pro 942
Taxi Radio 940
Taxi Regal 943
Taxi Tudo 945
Taxi Vest 953
Tulcea
adauga acum o firma taxi...
Valcea
adauga acum o firma taxi...
Vaslui
adauga acum o firma taxi...
Vrancea
adauga acum o firma taxi...

Nu gasiti o anumita firma de taxi in tabelul de mai sus? Adaugati-o acum, daca cunoasteti numarul ei de telefon, numele ei si localitatea in care ea isi desfasoara activitatea. Impreuna putem construi un portal de informatii utile din Romania: www.util21.ro.
Vizitati si versiunea in limba engleza a paginii de Taxi din Romania.

RECOMANDAM


PUBLICITATE




VA RECOMANDAM


Website-uri similare

CALENDAR      23.Jul.2014

Ziua:204163 ramase
Saptamana:3022 ramase
Luna:75 ramase

RECLAMA TA

Limbi straine: English »» French »» Spanish »» Italian »» Portuguese »» German »» Russian »» Chinese »» Japanese

Lista completa taxi-uri din toate judetele Romaniei. Adauga un taxi daca nu il gasesti in lista de taximetre de pe aceasta pagina la www.util21.ro.
ACASA »  DESPRE NOI »  PUBLICITATE »  CONTACT